ГЕРБ САВРАНСЬКОГО РАЙОНУ
Герб району має форму заокругленого щита з зображенням в зеленому полі субординароної фігури — золотого зображення дуба, який є основною цінною породою листяного лісу і символізує собою міцність, розвиток і життя. До того ж на території району росте дуб, якому понад 600 років і який віднесено до пам»яток природи обласного значення. Зелений колір щита символізує собою достаток, волю. Окрім того він є символом лісів, насадження яких на території району складають понад 12 тис. га.
Особливості флори Савраншини передає і синя хвиляста стрічка, зображена внизу щита, яка символізує річки нашого краю. До найбільших з них відносяться Південний Буг та Савранка, від якої і пішла назва райцентру.
Біла облямівка по периметру щита та навколо синьої хвилястої стрічки втілює чистоту наших лісів і річок, навколишнього середовища.
Намет щита оформлений у вигляді рушника, гаптованого українським орнаментом, властивим для даної місцевості: дуб і калина, що є основними мотивами вишиванки, в своєму поєднанні символізують силу і продовження роду. На рушникові червоними літерами написано : САВРАНСЬКИЙ РАЙОН.
Щит прикрашений золотими колосками, які передають основний вид землеробства району, українську щедрість та гостинність.
Даний герб враховує територіальні, етнографічні, господарські особливості краю.
ПРАПОР САВРАНСЬКОГО РАЙОНУ
Прапор району – прямокутне полотнище з вертикальним кріпленням.
В центрі полотнища на білій смузі розміщений гербовий щит. По краях полотнища вертикально розміщені смуги : світло — синя (ліворуч) і жовтого кольорів, що перегукуються з кольорами державного прапора. Співвідношення ширини смуг 4:1:2:1:4.